Drukowanie etykiet

Możliwość komentowania Drukowanie etykiet została wyłączona 339

Nie jesteś robotem-pamiętaj o tym.

Jesteś człowiekiem kreatywnym. Masz wiele talentów. Czasem chciałbyś zrobić coś nieszablonowego. Zawsze uważałeś, że jest w Tobie artystyczna dusza. Chciałbyś w końcu to pokazać. Powodów jest wiele, na przykład przytłacza Cię praca w korporacji. Tam jest zawsze ten sam schemat. Praca od 8 do 16. Tony papierów, które czekają na wypełnienie. Czujesz się tam źle. Jak bezwolna maszyna do wykonywania określonych zadań. Marzysz o odmianie.
Na początek praca chałupnicza. To byłby tylko dodatek. Artystyczne wizje mógłbyś spełnić poprzez malowanie zwykłych kubków lub talerzyków. Drukowanie etykiet znanych firm odbywa się za pomocą specjalnych maszyn. Ty doskonale o tym wiesz. Jednak dla Ciebie nie liczy się jakość, tylko ilość.

Chciałbyś mieć w swojej zastawie, własnoręcznie zdobiony kubek lub talerzyk. I nieważne ile byś go robił. Fajnie byłoby pochwalić się przed znajomymi czymś takim. A Ty spędzałbyś weekend, na tym, co lubisz. Nowa pasja rozluźnia i daje siłę do pracy w korporacji na cały tydzień.

admin

View all contributions by admin

Similar articles