Administracja stron internetowych

Możliwość komentowania Administracja stron internetowych została wyłączona 60

Z ręką na pulsie

Każda szanująca się firma posiada stronę internetową. Bardziej lub mniej rozbudowaną – czy to w formie wizytówki, czy też portalu. Jednak każda potrzebuje opiekuna. Kogoś kto będzie dbał o jej należyte funkcjonowanie od strony informatycznej oraz merytorycznej. Będzie trzymał rękę na pulsie.
Strona – świadcząca o naszej firmie – musi być dobrej jakości. Nie może długo się otwierać, zawieszać, pokazywać przestarzałych informacji. Musi żyć. Dlatego tak bardzo ważna jest profesjonalna administracja stron internetowych.
Tym nie może zajmować się byle kto. Jeśli mamy do takiego zadania własnego pracownika to nie powinien on być rozpraszany innymi zadaniami. Dlaczego o tym mówię? Bo wiem z własnego doświadczenia, że firmowe strony internetowe są często traktowane po macoszemu, jako coś dodatkowego. A w dzisiejszym, cyfrowym świecie nie może tak być!
Jeśli w naszej kadrze nie mamy nikogo, kto mógłby się zająć naszym bytem online warto zainwestować we współpracę z profesjonalną firmą. Płacimy, wymagamy. Na rynku jest mnóstwo ofert administracji stronami. Jest z czego wybierać.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy:

admin

View all contributions by admin

Similar articles