Darmowy link ze strony CNN.com

Możliwość komentowania Darmowy link ze strony CNN.com została wyłączona 27

Uzyskanie linka jest bardzo proste, ale niestety blog musi być prowadzony w języku angielskim. Jeżeli już takowy posiadasz możesz pozyskać bardzo wartościowy ruch na swojego bloga. Zasada działania jest prosta; do każdego artykułu na CNN.com system automatycznie dobiera wpisy na blogach powiązane z danym tematem.

Instalacja jest bardzo prosta, należy pobrać wtyczkę z sphere.com/tools i dodać do WordPress’a jak każdą inną wtyczkę. Od tej pory Sphere będzie publikował twoje wpisy (o ile będą powiązane z tematem) na stronach CNN.com.

Przykład takiej publikacji znajdziecie na Vick dogfighting na dole strony w sekcji “From the Blogs”. Jak zauważyłeś znajduje się tam 6 linków do różnych blogów, 3 w sekcji “Blogi linkujące do tego tematu” oraz 3 w sekcji “Dyskusja na blogach na ten temat”.

Jak już napisałem na naszą stronę trafiają ludzie zainteresowani tematyką naszego bloga, więc jest to jak najbardziej interesujący nas ruch na stronie, z którego możemy pozyskać dużą ilość stale odwiedzających nas użytkowników.

Na razie nie ma polskiej wersji strony CNN.com, na razie jest: hiszpańska, arabska, japońska, koreańska oraz turecka. Mniejmy nadzieję, że wraz z rozwojem polskiego internetu takowa wersja powstanie i polscy blogerzy będą czerpać ruch z najlepszych stron, albo jakiś polski portal mógłby zainteresować się taką formą umieszczania opinii do danego tematu.

admin

View all contributions by admin

Similar articles