Skarga na komornika

Możliwość komentowania Skarga na komornika została wyłączona 3

Skarga na komornika musi być poprawna pod względem merytorycznym i prawnym, a także zawierać wszystkie niezbędne informacje. Często sformułowanie takiego pisma procesowego stwarza wiele problemów. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy specjalisty np. radcy prawnego. Skarga zostanie zaakceptowania, jeśli zaistniały prawdziwe nieprawidłowości w postępowaniu egzekucyjnym. Zastanawiasz się co zrobić w sytuacji, gdy komornik zajął mienie, które nie było w Twoim posiadaniu? Niestety, najprawdopodobniej nie masz podstaw do złożenia zażalenie. Komornik może zająć rzecz, która nie znajduje się w posiadaniu dłużnika, jednak dłużnik włada nią. W przypadku, gdy komornik zajmuje Twój rachunek bankowy, a także zabiera pieniądze przeznaczone na alimenty, bądź nie podlegające egzekucji, złożenie skargi ma sens. W takim przypadku najlepiej złożyć pismo do komornika, ponieważ sprawa może zostać wyjaśniona polubownie, bez uczestnictwa Sądu Rejonowego.
Komornik przejął Twoje mienie przez abonament tele polska? Niestety ma do tego prawo, gdyż dług został przekazany przez Pocztę Polską. W takiej sytuacji skarga jest bezpodstawna. Jedyne co możesz zrobić, to złożyć wniosek o umorzenie długu.
Rzecznik patentowy Łódź świadczy profesjonalne porady prawne dotyczące ochrony praw własności intelektualnej. Oczywiście, jego usługi mogą być związane z ochroną patentową wynalazków, jednak nie tylko. Zakres kompetencji rzecznika patentowego jest bardzo szeroki. Załatwi on za Ciebie wszystkie skomplikowane i żmudne formalności.

Skarga na komornika
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles