Kancelaria adwokacka Śrem

Możliwość komentowania Kancelaria adwokacka Śrem została wyłączona 3

Adwokat w Śremie

Coraz częściej korzystamy z pomocy prawnej, głównie z porad oraz opinii prawnych, z opracowywanych projektów aktów prawnych, jak również z występowania przed sądami i urzędami – obrona w osobie adwokata. Stąd tak dużym powodzeniem cieszą się kancelarie, między innymi i ta kancelaria adwokacka Śrem.
Oferuje ona kompleksową obsługę prawną w zakresie wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, która jest realizowana zarówno przez duże organizacje gospodarcze np. spółki, spółdzielnie, fundusze itp., jak również przez przedsiębiorców indywidualnych.
Zainteresowanym, którzy rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej, kancelaria doradza przy wyborze odpowiedniej formy jej prowadzenia, ponadto pomaga przy zakładaniu spółek, przygotowaniu projektów umów, statutów, uchwał i regulaminów oraz reprezentuje klienta przed właściwymi organami.
Szeroka oferta dotyczy również kompleksowej obsługi prawnej zarówno przy rozwiązywaniu jednorazowych problemów jak i przy stałym, bieżącym prowadzeniu biznesu. Podmiotom indywidualnym oferowana jest pomoc między innymi w sprawach rodzinnych, majątkowych, spadkowych, pracowniczych, a nawet w ostatnio coraz częściej spotykanych sporach korporacyjnych.

Kancelaria adwokacka Śrem
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles